İki dilli Kanada, hem İngilizce hem de Fransızca öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Mükemmel ekoloji, dost canlısı nüfus ve seçtiğiniz yabancı dili uygun fiyatlarla geliştirme yeteneği, bu ülkeyi dünyanın her yerinden öğrenciler arasında çok popüler kılmaktadır. İngilizce veya Fransızca kursları için Kanada’ya da gitmeyi planlıyorsanız – bu bölüm tam size göre. Kanada dil okulu programları hakkında merak ettiğiniz sorulara bizimle yanıt bulabilirsiniz.

Kanada dil okullarını tercih etmek için 7 neden

Kanada’da eğitim almak sizin için farklı nedenlerle ön planda olabilir. Kaliteli eğitim, doğru bir kariyer planlaması ve daha pek çok şey. Ancak Kanada dil okullarını seçerken sizi gerçekten doğru eğitimi almaya sevk edecek birbirinden değerli nedenler keşfetmeye ne dersiniz? İşte o nedenler;

  • Kanada Dil Okulu fiyatları alternatiflerine kıyasla Kanada Doları kurunun avantajıyla fırsatlar sunmaktadır!
  • Kanada, dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahiptir.
  • Kanada, dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında gösterilmektedir.
  • Dil eğitimi sonrasında direk olarak akademik programlara geçiş sağlanabilir. IELTS veya TOEFL gibi zor ve yoğun sınavlara girilmesine gerek yoktur.
  • Teknolojik ve konfor odaklı kampüsler,
  • Öğrencilerin isteklerine göre düzenlenebilen konaklama seçenekleri.
  • Akıcı ve anlaşılabilir bir İngilizce aksanına sahiptir. Sınır komşusu olmasından dolayı Amerikan aksanına oldukça yakındır.

 Kanada dil okulu fiyatları ve sunduğu fırsatlarla öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. İngilizce veya Fransızca eğitim almak isteyen öğrenciler için en ideal ülkelerden birisidir. Kanada, göçmenlerden oluşan bir ülkedir. Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler bu yüzden yabancılık çekmezler. Dil okulları, ülkenin en önemli şehirlerindedir. Toronto, Vancouver, Montreal, Ottawa ve Calgary şehirleri Kanada dil okulları için en popüler şehirlerden birisidir.

Kanada dil okulu başvurusu nasıl yapılır ?

Kanada dil okulu programlarında göçmenlik izni var mı ?

Kanada’da eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni sunan birçok program vardır. Kanada üniversiteleri ve Kanada kolejleri bu imkanı sunan en önemli programlar arasındadır.

Kanada dil okulları eğitimi süresince ve sonrasında çalışma izni yoktur! Ancak program sonrasında üniversite ve kolej programlarına başvurularına devam edebilir, bu hakka sahip olabilirsiniz.

 

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Göçmenlik Testine Girmek İçin Buraya Tıklayın